De vorige ontmoeting met Noveas stond nog vers in het geheugen van de thuisploeg want deze wedstrijd werd door de Elkoërs gewonnen met maar één puntje verschil. Om te voorkomen dat het weer zo’n spannende wedstrijd werd wist Elko dat het daarom belangrijk was om vanaf de eerste minuut goed van start te gaan en ervoor te zorgen dat er niks te halen viel voor de tegenstander. Eindstand deze wedstrijd 25-19.
Elko startten in de aanval met: Ceciel Uiterwijk-winkel, Esther Jans, Peter Kroezen en Hendri Kerssies. De verdediging bestond uit: Romy Pieters, Nicole Smit, Tygo Dijkslag en Jesse Everaarts.
Elko begon sterk en voortvarend aan de wedstrijd. Door middel van gecontroleerde aanvallen stond het in een hele korte tijd al 11-1 in het voordeel van de Elimmers. Na deze voorspoedige start volgde een fase van verslapping. Er werden rommelige aanvallen neergezet en bracht de juiste mensen niet in stelling. Verdedigend liet Elko de tegenstander vrij om te schieten. Elko liet de tegenstander gevaarlijk dichtbij komen waardoor Noveas weer in de wedstrijd kwam. De kleedkamers werden opgezocht bij een ruststand van 17-13.
In de rust was de coach/trainer Giel Bisschop tevreden met het aanvallende spel, echter moesten we scherper zijn in de verdediging. Ondanks dat de tegenstanders veelal schoten losten zonder de korf te bezetten is de juiste druk geven wel essentieel. Aanvallend moesten wij gecontroleerd gaan spelen en de juiste mensen op de juiste plek neerzetten.
De gehele tweede helft ging het gelijk op. De scores werden om en om verdeeld en de wedstrijd werd daarnaast een stuk fysieker gespeeld. Elko wist hier slim mee om te gaan en bleef knokken om ditmaal de punten in Elim te houden. Diep in de tweede helft werden Heidi Blokzijl en Jelmer Dijkslag nog binnen de lijnen gebracht om de laatste minuten mee te spelen. Na 60 minuten was het scheidsrechter W. de Haan die affloot met een eindstand van 25-19.
Scores deze wedstrijd: Esther 7x, Tygo 4x, Nicole, Jesse, Romy allen 3, Cecile 2x, Peter, Heidi en Hendri allen 1x.