Elim – Nu de kruiddampen na het feestweekend van het jubileumfeest bij v.v. Hollandscheveld zijn opgetrokken moet er weer voor het echie worden gespeeld. Zaterdag zal in een streekderby worden uitgevochten wie zich na 2 wedstrijden dit seizoen de beste mag noemen. Een onvergetelijke voetbalwedstrijd zal plaatsvinden op het natuurlijk maar ook kunstmatige beregende hoofdveld tussen de eerste selecties van beide clubs. De gasten bewezen dat de winterstop hun geen goed heeft gedaan en zijn inmiddels op 6 punten achterstand geraakt op koploper CEC. In de laatste seizoenswedstrijd zullen beide ploegen groot kans om het kampioenschap gaan spelen op sportpark “de Oosthoek”. Sc Elim heeft de stijgende lijn weer te pakken en zal deze graag willen doorzetten om zo in de derde periode mee te blijven doen. De sfeer op het veld zal daarom doordrenkt zijn met spanning terwijl beide teams volop zullen strijden voor een overwinning. V.v. Hollandscheveld zal groot kans met een gehavend elftal aan de aftrap verscheiden vanwege afwezigheid van enkele stakeholders, waardoor sc Elim mogelijk extra kansen zal krijgen om mogelijk vlot te scoren.
De supportersschare van sc Elim was na de verloren uitwedstrijd (3-1) diep teleurgesteld door het resultaat. De angst voor mogelijke degradatie is inmiddels wel zo goed als zeker verdwenen, maar de strijdbijl voor extra punten is nog niet begraven in deze derby. De komende wedstrijden zullen beslissend zijn voor het vervolg van deze competitie. Met deze ontwikkeling in de competitie in gedachten, kan niemand voorspellen wat de toekomst zal brengen voor beide elftallen van sc Elim en v.v. Hollandscheveld, worden ze periodekampioen of promovendus?
In de rust zal er door Odink Keukens uit Tynaarlo een vers bakje koffie of thee worden aangeboden aan beide supportersscharen. We hopen u allen komende zaterdagmiddag terug te zien op het sportpark van sc Elim!